|
|
| Merknaam: | Greenson |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | $700000-$800000 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Deze geavanceerde productielijn beschikt over een rationele structuur, volledige functionaliteit en eenvoudige bediening. Ontworpen voor de productie van hoogwaardige steenwol sandwichpanelen via een volledig geautomatiseerd continu proces.
Het steenwol sandwichpaneel wordt veelvuldig gebruikt voor staalconstructie werkplaatsen, daken van eenvoudige en verplaatsbare woningen, wanden, systeemplafonds van luchtreinigingsruimtes en scheidingswanden. Hardschuim polyurethaan wordt internationaal erkend als het beste thermische isolatiemateriaal voor gebouwen, met een lage warmtegeleiding en een hoge buigsterkte.
Dit hardschuim polyurethaan neemt geen water op en bederft niet, en kan niet worden beschadigd door insecten en muizen. Het heeft een goede brandwerendheid en een breed temperatuurbereik. Met de fysische eigenschappen van polyurethaan PU en ons unieke recept, combineren we polyurethaan met hoge temperatuur met gecoate stalen panelen om een compacte vormgeving te bereiken.
| Materiaalsoort | Kleurstaalplaat; Gegalvaniseerde plaat; Aluminiumplaat |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0,3-0,8 mm |
| Materiaalbreedte | ≤1250 Mpa |
| Geschikte paneellengte | 2000-18000 mm |
| Geschikte paneelbreedte | 500-1200 mm |
| Geschikte paneeldikte | 30-250 mm (exclusief golfhoogte) |
| Productiesnelheid | 3-15 m/min (instelbaar) |
| Geldige lengte dubbele bandtransporteur | 12000-42000 mm |
| Werkdruk op schuimgieten | 150-200 Bar |
| Totaal vermogen | 660 kW / 300 kW |
| Totale afmetingen | 130000 × 15000 × 6000 mm (Lengte × Breedte × Hoogte) |