|
|
| Merknaam: | Greenson |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | $790000 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Deze geavanceerde productielijn kenmerkt zich door een rationele structuur, volledige functionaliteit en eenvoudige bediening. Ontworpen voor de productie van hoogwaardige steenwol sandwichpanelen via een volledig geautomatiseerd continu proces.
| Materiaalsoort | Gekleurd staalplaat; Gegalvaniseerde plaat; Aluminiumplaat |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0,3-0,8 mm |
| Materiaalbreedte | ≤1250 Mpa |
| Geschikte paneellengte | 2000-18000 mm |
| Geschikte paneelbreedte | 500-1200 mm |
| Geschikte paneeldikte | 30-250 mm (exclusief golfhoogte) |
| Productiesnelheid | 3-15 m/min (instelbaar) |
| Geldige lengte dubbele bandtransporteur | 12000-42000 mm |
| Werkdruk op schuimspuit | 150-200 Bar |
| Totaal vermogen | 660 kW / 300 kW |
| Totale afmetingen | 130000 × 15000 × 6000 mm (Lengte × Breedte × Hoogte) |