|
|
| Merknaam: | Greenson |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | $790000 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Deze geavanceerde productielijn heeft een rationele structuur, volledige functionaliteit en een gemakkelijke bediening.ontworpen voor de vervaardiging van hoogwaardige sandwichpanelen van steenwol door middel van een volledig geautomatiseerd continu proces.
| Materiaaltype | Kleurstaalplaat; gegalvaniseerd plaat; aluminiumplaat |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.8 mm |
| Materiaalbreedte | ≤ 1250 Mpa |
| Geschikte panelenlengte | 2000-18000 mm |
| Geschikte panelenbreedte | 500-1200 mm |
| Geschikte dikte van het paneel | 30-250 mm (exclusief golfhoogte) |
| Productiesnelheid | 3-15 m/min (instelbaar) |
| Geldige lengte van dubbelbandconveyor | 12000-42000 mm |
| Werkdruk bij het gieten van schuim | 150-200 bar |
| Totaal vermogen | 660 kW / 300 kW |
| Totale afmetingen | 130000 × 15000 × 6000 mm (lengte × breedte × hoogte) |