|
|
| Merknaam: | Greenson |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | $700000-$800000 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Deze productielijn is ontworpen voor de continue productie van sandwichpanelen van steenwol (minerale wol), die voornamelijk worden gebruikt in industriële bouw waarvoor strenge brandveiligheidseisen zijn vereist.Het systeem integreert ontwikkeling, koudrolvorming, omdraaien van banden van steenwol, geautomatiseerde kleefstoftoepassing en hoge temperatuurharding om de structurele integriteit en thermische consistentie in grootschalige producties te waarborgen.
| Materiaaltype | Kleurstaalplaat; gegalvaniseerd plaat; aluminiumplaat |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.8 mm |
| Materiaalbreedte | ≤ 1250 mm |
| Geschikte panelenlengte | 2000-18000 mm |
| Geschikte panelenbreedte | 500-1200 mm |
| Geschikte dikte van het paneel | 30-250 mm (exclusief golfhoogte) |
| Productiesnelheid | 3-15 m/min (instelbaar) |
| Geldige lengte van dubbelbandconveyor | 12000-42000 mm |
| Werkdruk bij het gieten van schuim | 150-200 bar |
| Totaal vermogen | 660 kW / 300 kW |
| Totale afmetingen | 130000 × 15000 × 6000 mm (lengte × breedte × hoogte) |