|
|
| Merknaam: | Greenson |
| Moq: | 1 |
| Prijs: | $790000 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, T/T |
Deze geavanceerde productielijn beschikt over een rationele structuur, volledige functionaliteit en eenvoudige bediening. Ontworpen voor de productie van hoogwaardige steenwollen sandwichpanelen via een volledig geautomatiseerd continu proces.
De gehele lijn is onafhankelijk ontwikkeld, verwerkt en geassembleerd, met gebruikmaking van solide materialen met hoge veiligheidsnormen. Uitgerust met precisiebewerkingsapparatuur, beschikt het over de meest vlakke dubbele baanplaten in het land om optimale kwaliteit en efficiëntie te garanderen. Het volledig geautomatiseerde systeem vermindert de arbeidskosten met minstens 50%.
| Materiaaltype | Kleurstaalplaat; Gegalvaniseerde plaat; Aluminiumplaat |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0,3-0,8 mm |
| Materiaalbreedte | ≤1250 Mpa |
| Geschikte Panellengte | 2000-18000 mm |
| Geschikte Paneelbreedte | 500-1200 mm |
| Geschikte Paneeldikte | 30-250 mm (exclusief golfhoogte) |
| Productiesnelheid | 3-15 m/min (Instelbaar) |
| Geldige Lengte van Dubbele Bandtransporteur | 12000-42000 mm |
| Werkdruk op Schuim Gieten | 150-200 Bar |
| Totaal Vermogen | 660 kW / 300 kW |
| Totale Afmetingen | 130000 × 15000 × 6000 mm (Lengte × Breedte × Hoogte) |